Akıllı, Yangının Olduğu Yılanlı Köyünde


CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Yılanlı Köyü’nde çıkan yangında mağdur vatandaşları ziyaret ederek, bölgede incelemelerde bulundu.
Kalecik Yılanlı Köyü’nde önceki gece çıkan yangında vatandaşların oturduğu evler kül oldu. Evsiz kalan vatandaşlar için Ankara Büyükşehir Belediyesi harekete geçerek konteyner gönderdi ve vatandaşların geçici olarak barınması için olanak sağladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ile birlikte CHP’liler mağdur vatandaşları unutmadı.


“İKİ EV YANMIŞ, BİR EV KULLANILMAZ DURUMDA”


CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ve CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, yangının çıktığı bölgeye giderek mağdur vatandaşları ziyaret etti. Yangın yerinde incelemelerde bulunan Başkan Akıllı ve CHP Ankara 1. Bölge Milletvekili Yıldırım Kaya,, “Kalecik Yılanlı Köyünde çıkan yangında evleri yanan vatandaşlarımızı ziyaret ederek, incelemelerde bulunduk. İki ev tamamen yanmış, bir ev kullanılamaz durumda. Barınma için 3 konteyner gönderen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Büyükşehir Belediyemiz konyetnerın yanı sıra mağdur olan vatandaşların yatak, yorgan ve gıda ihtiyaçlarını da karşılayacak. Yaraları el birliğiyle sarmaya ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.